3.a teistsugune projektipäev

3.a klass veetis seekord toreda projektipäeva koolis. Päeva alguses rääkisime ja tutvusime Suure Taimejahi programmiga ning tegime teadmiste testi looduse kohta. Seejärel hakkas töö kaheksas “jaamas”. Me liikusime oma rühmaga ühest “jaamast” teise ning lahendasime erinevaid ülesandeid. Tegevused toimusid nii klassis kui ka koridoris.

Ülesanneteks oli näiteks nuputamine, labürint, liitsõnade leidmine, Twisteri mäng. Me saime teha palju koostööd. Pärast otsisime paarides terve koolimaja pealt QR-koode. Kokku oli 15 ülesannet. Päeva lõpetasime roomajate teemaga. Vaatasime videot, täitsime ülesandeid töövihikust.
Meie päev lõppes nagu alati väga lõbusalt ja toredalt. Kõik olid väga tublid, motiveeritud ja koostööaltid.

3.a kl õpilased Anelle Unt ja Adriane Raukas
õpetaja Mariia Medvichuk