fbpx

Võistlussarjas TV10 olümpiastarti tuli teivashüppe võitjaks Sten-Erik Iir

Postitatud kategoorias:

Uudised

Tallinnas toimunud II vabariiklik etapp oli Otepää Gümnaasiumi ja Tartu spordiseltsi Kalev Otepää noortele kergejõustiklastele väga edukas. Meie võistkonna esinumber Sten- Erik suutis ületada teivashüppes 2.81m ja tuli teivashüppe võitjaks! Samuti õnnestus suurepäraselt ka 60m tõkkejooks, mis lõppes kõrget klassi näitava ajaga 9.64 sek., mis 4. koha.

Kaks aastat vanemate poiste hulgas esindas kooli edukalt Alexander Kapp, kelle kaugushüppe tulemus oli 4.82m. (19. koht) ja 60m tõkkejooksu aeg 10.08 sek. (22. koht). Hea tulemuse kaugushüppes (4.61m.) sai kirja ka Robin- Mathias Müür, kes nädal varem  Eesti meistrivõistlustel seistmevõistluses saavutas 4. koha!

Võistkonnale asendamatud punktid tõi vanemate tüdrukute hulgas  Brenda Järv, kelle 60m tõkkejooksu aeg oli 11.41 sek. ja Kadri Kruusmaa, kes lendas kaugushüppes 3.83m. (84. osaleja hulgas 38. koht) ja jooksis 60m tõkkeid 11.15 sek (78. osaleja hulgas 27. koht).

Võistkondade koondtabelis tõusis Otepää Gümnaasium 6. kohale (suuremate koolide hulgas osaleb 32 kooli).