Veebikonkurss “Minu maakond”

Sel õppeaastal kuulutati juba oktoobris välja Saksa Keele Õpetajate Seltsi poolt järjekordne konkurss “Mein Landkreis” (“Minu maakond”). Otepää Gümnaasiumist osales väga edukalt Mate Mändmets 8.a klassist, kes põhikooli arvestuses jäi jagama 2.- 4. kohta.

Esitasime konkursile Otepääd ja selle lähiümbrust tutvustava “Kuldvillaku”, mis on valminud õppetöö mitmekesistamiseks III kooliastmele ja gümnaasiumiastmele nii üksinda kui ka võistkondadega mängimiseks.

Mängu teema on seotud õppekava teemaga “Minu kodukoht Eesti”.

Kuldvillak  sobib mängimiseks ka kõigile teistele saksa keele, kultuuri- ja ajaloohuvilistele, olenemata east, ja kelle saksa keele tase on vähemalt A2. Samuti tutvustab “Kuldvillak” Otepääd kui tähtsat turismi- ja spordikeskust Lõuna- Eestis.

Mängu loomise keskkond ja “Kuldvillak” asuvad siin

Mate poolt on loodud väga hea õppevahend, mis rikastab meie õppetunde.

Õnnitlused veelkord Matele!

Saksa keele õpetaja