Valgus ja vari noorte kunstnike pilgu läbi

Eesti Rahva Muuseumis toimus 7. detsembril juba 26. korda koolidevaheline võistujoonistamine, mille üldteemaks oli „Valguses ja varjus“. Kokku osales 163 õpilast 36 koolist üle kogu Eestimaa.

Kolm tundi väldanud võistluse alguses said osalejad valida ERMis koha, kust avanev vaade inspireeris neid võistlustööd looma. Meie koolist osales 8 õpilast: Sofia Eleanor Suvi ja Sille Ladva 2. klassist, Siisi Saluveer ja Anni Piirimäe 4. klassist, Lisete Liivamägi ja Saara-Madlen Kreek 7. klassist ning Kadi Vindi ja Kirke Tamm 11. klassist. Kõigile tublidele osalistele jagati pärast pingutavat võistlust torti ning oli võimalik vaadata ka näitust kohapeal valminud töödest.
Noored kunstnikud said uue toreda kogemuse osaliseks.

Aitäh tublidele joonistajatele!

Albumit joonistustest saab vaadata ERMi Facebooki keskkonnas Võistujoonistamine “Valguses ja varjus” 7.12.2022

Jelena Salumaa, kunstiõpetaja