Ülekooliline liikumispäev

23.-27.09 oli koolis liikumisnädal ning üks eesmärkidest oli kooli tulla jala või rattaga, et õpilased ja õpetajad saaks rohkem värskes õhus liikuda ning harrastada tervislikke eluviise.  Liikumisnädala raames toimus 25. septembril koolis kõikidele klassidele liikumispäev.

1. klass oli liikumispäeval õppekäigul. Kahe toreda politseitöötaja juhendamisel jalutati linnas, räägiti liiklusmärkidest ja käitumisest tänaval. Et liikluses ohutult toime tulla, kingiti lastele liiklusaabitsad ja suu sai magusaks Lõvi Leo pulgakommiga.

2.-5. klasside õpilased said liikumispäeva raames läbida põneva rattaraja, teha testi ning lisaks pandi end proovile aeglases sõidus.

7.-12. klasside õpilaste liikumispäeva teema oli “Discgolf”. Õpilased said ülevaate mängureeglitest ja -terminitest ning seejärel lennutati taldrikuid Tehvandi discgolfi rajal.

Aitäh kõigile osalejatele!