Uku Sau tubli tulemus ühiskonnaõpetuse olümpiaadil

Reedel, 19. märtsil toimus ühiskonnaõpetuse olümpiaadi üleriigiline lõppvoor, mis esmakordselt oli oludest tingituna elektrooniline. Olümpiaadi I voor toimus veebruaris 6. ja 9. klassi õpilastele ning gümnasistidele, lõppvooru kutsuti aga õpilasi ainult 9. klassist ja gümnaasiumist. Meie kooli õpilastest sai kutse lõppvoorus osaleda 11. klassi õpilane Uku Sau, kes saavutas piirkonnavoorus juba I koha.

Hoolimata sellest, et gümnaasiumi teemade – kahetasandiline riigivõim Eesti näitel, Eesti pensionisüsteem ja pensionireform, rahvusvahelised organisatsioonid, euroskeptitsism, vastuolud tänapäeva maailmas – ettevalmistus toimus Ukul iseseisvalt ning ta võistles valdavalt 12. klassi õpilastega, kes erinevalt temast koolis ühiskonnaõpetust õpivad, saavutas ta lõppvoorus osalenud 37 õpilase konkurentsis suurepärase 15. koha.

Palju õnne ja edu Ukule!

Heivi Truu,