Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi tulemused

Juba 8. veebruaril 2019 toimus ühiskonnaõpetuse olümpiaadi elektrooniline piirkonnavoor, mille tulemuste selgumine võttis oodatust rohkem aega. Esmakordselt osalesid sel aastal ka 6. klassi õpilased.

Meie kooli 6.a klassi õpilane Mark Luca Volter saavutas II koha. Tublid olid ka Karl Silmere ja Brenda Järv 6.b klassist ning Joonas Sakkis, Henri Hein ja Silver Nõgols 6.a klassist.

9. klasside arvestuses saavutas Oskar Unn 9.a klassist 4. koha, jäädes 1 punktiga ilma 3. kohast. Tublid olid ka Uku Sau (9.b), Martin Punder (9.a), Helen Hein (9.b), Merelle Liivamägi (9.b), Annabel Urm (9.a), Liisi Ruuven (9.a), Ain Erik Veemees (9.a). Mõnedki väga head tulemused jäid konkurentsist välja uudse ajalimiidi arvestussüsteemi tõttu, sest kui ka ületati ajalimiiti, sai tööd edasi teha, kuid pärast tulid miinuspunktid.

Gümnaasiumiastmes saavutas 12.b klassi õpilane Ronek Jäär III koha. Väga hästi võistles ka Katre Krüünvald (12.b), kes punktide poolest oleks olnud III kohal, kuid kaotas punkte ajalimiidi ületamise tõttu. Tublid olid ka Taavi Tiisler (12.b), Kaur Nukka (12.a) ja Kelly Šamarin (12.b).

Tänan kõiki osalejaid ning soovin jõudu edaspidiseks!

õp Heivi Truu