Teistsugune Otikeste pidu

Meie kooli traditsiooniline Otikeste pidu ehk esimeste klasside ristimine oli sel õppeaastal veidi teistsugune. Seekord ei kogunenud kõik algklassid aulasse, vaid üritus oli mõeldud ainult esimesele klassile. 4. novembril kogunes 1.a klass teise tunni ja 1.b kolmanda tunni ajal aulasse. Ürituse alguses said värsked koolilapsed mängida soojendusmängu „Teatejooks palliga“. Seejärel esitasid õpilased õpitud luuletuse. Pärast luuletuse esitamist said lapsed endale pähe neljanda klassi õpilaste meisterdatud “Otikeste” kõrvad ning teise klassi õpilaste valmistatud tunnistused. Traditsioonide alla käis ka vande lugemine, mida lapsed kõva häälega õpetajale, huvijuhile ja mängu korraldajatele esitasid. Pidu jätkus mängudega „Lumepalli sõda“ ja „Telefon“. Koos veedetud aeg oli lõbus ning vaheldusrikas.

Üritust viisid läbi kooli õpilasesinduse liikmed 7.b klassist Kertu Juhkam, Lisandra Liivamägi ja Linda Silmere. Aitäh korraldajatele ning teise ja neljanda klassi õpilastele vahvate kingituste eest!

Mariia Medvichuk
1.a klassiõpetaja