Tegevuskunstipäev

Esmaspäeval, 3. juunil tegelesid OG õpilased protsessikunstiga, mille käigus oldi loovad ja tehti meeskonnatööd. Oma tööprotsessi ja tulemust dokumenteeriti ja valmisid põnevad fotokollaažid ning videod, igal klassil vastavalt oskustele ja tehnilistele võimalustele. Nooremad tegid asfaldijoonistusi, kasutades oma kehadest tekkinud varje. Nüüd on põnev hommikuti kooli tulla, sest tuleb joonistatud loomaaiast läbi kõndida. Samuti puhusid õpilased elu sisse kividele ja maalisid need elavateks tegelasteks, kiviloomingut saab näha esimese korruse aknalaudadel. Eile, kolmapäeval oli avatud vabaõhunäitus vanemate õpilaste plakatikunstist, kus oli äratuntavaid stiilinäiteid meie tuntud kunstnike ja muusikute loomingust.

Aitäh kõikidele, kes särasilmselt kunstipäeval kaasa lõid!

Ave Kruusmaa
loovusainete õpetaja