Otikeste pidu

16. oktoobril kogunesid Otepää Gümnaasiumi algklassi õpilased aulasse, et traditsioonilise otikeste peoga ristida ära esimese klassi õpilased ja üheskoos lõbusalt aega veeta. Ürituse alguses said värsked koolilapsed endale pähe neljanda klassi õpilaste meistertatud kõrvad ning teise klassi õpilaste valmistatud tunnistused. Seejärel lugesid otikesed vande ning esinesid laulu ja luuletusega. Pidu jätkus viktoriini, tantsu ja muusika ning lõbusate mängude saatel.
Üritust viisid läbi värsked kooli õpilasesinduse liikmed Laura Pirnipuu, Gerli Ong, Andra Arulaan, Mia Maria Arminen ja Katriin Ostrak.

Otikeste pidu on iga-aastane traditsiooniline üritus, kus võetakse kooli vastu Otepää Gümnaasiumi kõige värskemad ja pisemad õppurid.

Kervin Kull
huvijuht-koolielu korraldaja