Otepää koertenäitus

Otepää Gümnaasiumi õpilastöö raames toimus 22. jaanuaril 2020 Otepää Kultuurikeskuses koertenäitus. Osaleda võisid kõik Otepää valla nii tõupaberite kui ka tõupaberita koerad, kes olid nõuetekohanselt vaktsineeritud. Eelregistreerimine oli aktiivne, kuid võistlejate arv oli ruumi suurust arvestades piiratud ning kahjuks kõik soovijad osaleda ei saanudki.
Kohal oli 11 koera, kelle hulgast selgitati välja parim emane ja isane koer. Esmalt tegid koerad koos omanikuga jalutusringi, mille käigus tutvustati publikule oma lemmiklooma. Peale jalutusringi näitasid koerad oma õpitud oskusi. Oli tore ja meelelahutuslik õhtu.
Üritust sponsoreeris firma „Huntlock“, kes pani igale osavõtjale välja väikse autasu.

Aitäh osavõtjatele ja pealtvaatajatele.

Karita Kallas, 11. klassi õpilane