Otepää Gümnaasiumi poisid on Valgamaa meistrid korvpallis

Foto: K. Rauk

10. veebruaril  toimusid Valga spordihallis Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused korvpallis  kuni 9. klassi poistele. Kõik võistkonnad said omavahel mõõtu võtta. Esimeseks vastaseks oli Puka kooli võistkond, keda võideti ülekaalukalt 32 : 6. Järgmine mäng Valga Põhikooliga oli võrdsete vastaste omavaheline heitlus, millest meil õnnestus  võitjana väljuda tulemusega 17 : 13. Kolmas matš Pühajärve kooli võistkonnaga tähendas meie jaoks turniiril kas I või kaotuse korral II kohta. Mängu lõpptulemuseks jäi 28 : 17 Otepää poiste kasuks ning ka Tsirguliina alistati tulemusega 25 : 1.

Meie poiste võidu tagas suur mängutahe ning hea meeskonnatöö. Otepää Gümnaasiumi võidukasse meeskonda kuulusid Peeter Alev, Joonas Sakkis, Silver Nõgols, Rolf-Marius Rääbis, Kaspar Punder.

Õpetaja Kerri Rauk