Otepää Gümnaasium liigub

Meie kooli juubeliaastasse on mahtunud mitut sorti sündmusi.  Kõik-koos-liikumisele suunatud üritusi on nende seas kaks: ülekooliline matkapäev 3. juunil ning sügisene liikumispäev täna, 13. septembril.

Matkapäev algas aedlinna staadionil inimkujundite moodustamisega, mille Timo Arbeiteri juhitud droon fotomälestustena üles võttis. Matkapäeva eest täname eelkõige kehalise kasvatuse õpetajaid Üllet, Kerrit ja Maivet ning õpetaja Peeter Mändla juhitud skaudimeeskonda.

Tänast liikumispäeva vedasid eest samuti kehalise kasvatuse õpetajad, kes olid Tehvandi staadionile korraldanud korraliku sportliku lustimise – proovile sai end panna nii individuaalselt kui võistkondlikult. Kõige rohkem elevust tekitas ilmselt mullipalliturniir.

Otepää Gümnaasium tänab Tehvandi spordikeskust ja Otepää Talispordimuuseumit koostöö eest ning Kultuurkapitali Valgamaa ekspertgruppi liikumispäeva auhindade eest!
Samuti soovime kiiret paranemist Taavile, kellele sport täna natuke tervistkahjustavalt mõjus!

Fotomeenutuse tänasest liikumispäevast ja matkapäevast leiad kooli FBst.