Õppetundidele vaheldusrikas päev

Otu Tungal Uudised

Autor:

Teisipäeval, 5. detsembril käis meie kooli 9. klass Tartus õppekäigul. Külastati Ahhaa keskust ja kino.

Ahhaa keskuses said meie üheksandikud olla ühed esimesed Ahhaa õppeprogrammis. Lisaks keemiaõppele, millest meie kooli õpilased osa võtsid, on veel mitu erinevat võimalust ja paljudele erinevatele vanustele. Meie seltskond jagati kümneks grupiks ja klass jagati pooleks. Ühed alustasid saaliülesannetega ja liikusid hiljem töötuppa ja teised tegid seda kõike vastupidi.

Saaliülesandeid oli kuus, nende seas pidi uurima vesinikraketti ja mõõtma erinevates kohtades saalis oleva vee pH-d. Töötoas pidi erinevate keemiakatsete abil murdma oma kohvri koodi, milles ootasid ees üllatused. Üheksandikud olid programmiga rahul.

Pärast toredat õppepäeva seati sammud Eedenisse kinno. Kavas oli kaks filmi: “Näljamängud – laululindude ja madude ballaad” ja “Trollid 3”. Üheksandikud tänavad kooli selle toreda väljasõidu eest.

Gerli Ong, 9.a klass