Õpilsesinduste koostööpäev Tõrvas

1. novembril toimus Tõrva Gümnaasiumis Valgamaa õpilasesinduste koostööpäev, kus osales kokku kümnest koolist pea 40 õpilast ja juhendajat.

Osalejaid ootas ees:

* Koolitus “Õpilasesinduse olemus ja võimalused” – Liisa Loreena Värton (Eesti Õpilasesinduste Liit, Liikmete valdkonna aktivist);
* Koolitus “Projektikirjutamise lihtne ABC” – Aet Arula-Piir (Valgamaa Arenguagentuur, Mittetulundusühingute konsultant/programmide spetsialist);
* Kogemuslugude vahetamine teineteisega.

Meie koolist osalesid koos huvijuhiga ÕE president Romet Silm ja ÕE liikmed Kirke Karus ja Teele Uudeberg. Meie kooli õpilased jagasid samuti kogemuslugusid, mida vahvat on senimaani ette võetud koos õpilasesindusega, näiteks rääkisime vahvlikohvikust, millega koguti eelmisel õppeaastal raha ukraina sõjameestele. Õpilased tõdesid, et selliseid koostööpäevi teiste õpilasesindustega võiks kindlasti veel tulla, et jagada omavahel kogemusi ja ideid.

Kadri Orav
huvijuht