Nunnunäitus “Tere,sügis!”

Otepää Gümnaasiumi algklasside õpilastel on saanud traditsiooniks tervitada sügise sünnipäeva vahva nunnunäitusega.

Eriliseks teeb näituse see, et tegemist ei ole ainult vigur juur- ja köögiviljadega, vaid keskendutud on nendest huvitavate kujukeste meisterdamisele ja kujundamisele.

Nii näiteks saab näitusel näha kurgikrokodilli, kapsajänest, tukaga poisi perekonda, õuntest lepatriinusid, lugematul arvul proua ja härra porgandeid ja kartuleid, siiliperet jpm. Rõõmsalt naeratav päevalill on justkui näituse krooniks tervitamas saabunud sügist.

Laste loovus ja fantaasia on piiritud. Loodame, et kooli kõige pisemate korraldatud näitus pakub rõõmu ja silmailu kogu kooliperele.

Aitäh  kõikidele peredele, kes aitasid kaasa järjekordse nunnunäituse õnnestumisele. Tänu teile saime taas tõdeda, et meie koduaedades ja aiamaadel kasvab palju üllatusi ja “vembumehi”.
Vaata pildigaleriid Otepää Gümnaasiumi Facebooki lehelt

Imeilusat ja värviküllast sügist teile kõigile!

õpetaja Pille Möll