Nunnunäitus “Tere, sügis!”

Otepää Gümnaasiumi algklasside õpilastel on saanud traditsiooniks tervitada sügise sünnipäeva vahva nunnunäitusega. Nii ka sel aastal.

Eriliseks teeb näituse see, et tegemist ei ole ainult vigur juur- ja köögiviljadega, vaid keskendutud on nendest huvitavate kujukeste meisterdamisele ja kujundamisele.

Sel aastal rõõmustasid külastajate meeli uhke printsessiga kõrvitsast tõld, sajajalgne, maiustustega liialdanud punapeet, vahva siilipere,  kapsajänes, lugematul arvul proua ja härra porgandeid ja kartuleid jpm. Vaata pildigaleriid siit

Loodame, et kooli kõige pisemate korraldatud näitus pakkus rõõmu ja silmailu kogu kooliperele ning annab jõudu ja rõõmsat meelt.

Aitäh  kõikidele peredele, kes aitasid kaasa järjekordse nunnunäituse õnnestumisele. Tänu teile saime taas tõdeda, et meie koduaedades ja aiamaadel kasvab palju üllatusi ja “vembumehi”.
Imeilusat ja värviküllast sügist teile kõigile!

Pille Möll, klassiõpetaja