Noored kunstnikud iseennast maalimas

Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor toimus sellel aastal Tõrva Gümnaasiumis 18. veebruaril ning see koosnes kolmest osast: kodune loovtöö, teooriavoor ja kohapeal valminud loovtöö.

Gümnaasiumi õpilased pidid kodus valmistama ruumilise pildiraami, järgides barokkstiili, ning kohapeal maalima raami sisse sobiva portree iseendast.

Nooremate õpilaste  (7. – 9. klass) koduseks ülesandeks oli  autoportree rokokoostiilis ja kohapeal valmis sobivas stiilis ruumiline pildiraam.

Meie kooli tublideks osalejateks olid 11. klassi õpilased Kadi Vindi, kes saavutas  II koha, ja 4. koha pälvinud Kirke Tamm.

Põhikooli vanuserühmas osales seekord viis õpilast: 8. klassist Gerli Ong ja  Kirke Karus ning 7. klassist Saara-Madleen Kreek, Lisete Liivamägi ja Sophia Rikka.

Arvestades nooremate õpilaste esmakordset osavõttu ja ka vanust, läks neil väga hästi. Nii mõnedki kolme erineva hindamiskategooria punktisummad sarnanesid võidupunktidega. Kõrgemaid kohti saavutasid õpilased, kes enamjaolt õpivad 9. klassis.

Aitäh kõikidele noortele tublidele kunstnikele!
Kunstiõpetaja Jelena Salumaa