Mälumänguturniiri tulemused

9. jaanuaril toimus Otepää Gümnaasiumi aulas praktilise töö raames mälumängu turniiri teine mäng, kus osalesid 9.-12. klassi võistkonnad ning 16. jaanuaril toimus kahe eelneva turniiri esikolmikule finaalmäng. Mängude teemaks oli „Põhikool annab põhja alla”. Mängude küsimused olid koostatud põhikooli teadmiste põhjal ja koosnesid kaheksa erineva valdkonna küsimustest, näiteks geograafia, ajalugu, loodus jt.

9.-12. klasside mälumängus osales 6 võistkonda, millest üks oli õpetajate võistkond. Õpetajate võistkond väärib esiletõstmist, kuna seal osales 3 vaprat endist või praegust huvijuhti.
Kokku oli võimalik saada 64 punkti. Kõige parema tulemuse 9.-12. klasside mängus sai 10. klassi esindus 41 punktiga. Teise koha sai 9.b klass 39 punktiga ja kolmanda koha 12. klass 34 punktiga. Kõik need kolm meeskonda said edasi finaali, mis toimus 16. jaanuaril.

Finaalis oli eelnevate mängudega sarnased teemad ja küsimuste hulk jäi samaks. Finaali pääsenud 6 võistkonnast osales mängul 5 võistkonda.

Võitjaks osutus 45 punktiga 10. klass. Võistkonnas olid: Uku Sau, Edvin Tämm, Kaile Kuusik, Markus Laas.
Teise koha sai 39 punktiga 7.b klassi võistkond, mille koosseisus olid: Katriin Ostrak, Brenda Järv, Mia Maria Arminen, Karl Silmere.
Kolmanda koha saavutas 9.b klassi võistkond: Meriliis Ilves, Chea Eleanora Sunts, Janser Jax Lang, Karl Martin Raid.
Väga tubli neljanda koha sai 5.a klassi võistkond: Gerli Ong, Kirke Karus, Rihanna Väärsi, Art Asi.
Viies koht läks 8.b klassile, võistkonnas olid: Carena Roomets, Fred Järv, Gerda Järv.

Kolme esimesele kohale jõudnud võistkonnad said diplomi ja valida auhinnaraamatu.

Täname klassikaaslasi Kaur Kadajat ja Karl-Eric Mõttust abi eest võistluste läbiviimisel.
Aitäh kõigile, kes osalesid 9.-12. klassi mälumängus ja finaalis.

Korraldajad Anton Otrokov ja Oliver Pikk, 11. klass