Kodanikupäeva veebiviktoriini tulemused 2022

Valgamaal korraldatakse kodanikupäeva veebiviktoriini traditsiooniliselt 26. novembril või selle lähiümbruses, seekordne võistlus toimus juba 20. korda ning korraldasid Valgamaa Arenguagentuur ja Valgamaa Keskraamatukogu.
Otepää Gümnaasiumi 8. klassi võistkond oli 2003. aastal selle võistluse esimene võitja põhikoolide arvestuses ning rõõm on tõdeda, et ka sel korral oli meie kooli kõige edukam võistkond just 8. klasside võistkond, kes saavutas III koha. Võistkonnas olid Art Asi 8.a klassist ning Richard Rikka ja Robert Sebastian Heinsar 8.b klassist.
Tubli 5. koha saavutas 9.b klassi võistkond: Emma Tammemägi, Säde Toom, Karlotta Levin.
Gümnaasiumide arvestuses said 12. klassi õpilased Helis Hein ja Eliise Palmiste punktiarvestuses teise tulemuse, kuid jäid ajaliselt esikolmikust maha ning said maksimumilähedase tulemusega 4. koha.
Hästi võistlesid ka 11. klassi õpilased Kadi Vindi ja Romet Silm.

Vt tulemusi SIIT.

Tänan kõiki osalejaid ning soovin jätkuvat huvi ühiskonna vastu!

Heivi Truu,
ühiskonnaõpetuse õpetaja