Hea on teha head

Ukraina traagilised sündmused puudutavad meid kõiki. Otepää Gümnaasiumi 4.b klassi vanemad pakkusid välja mõtte veidigi aidata neid, kes on sõja eest põgenedes Otepääle jõudnud. Selle kuu alguses vaataski iga õpilane üle enda koolitarbed ja tõi asjad, mida oli rohkem kui õpilane vajas, kooli. Nädala jooksul kogunes arvestatav hulk värviraamatuid, vihikuid, joonistamis- ning meisterdamistarbeid.

Neljandal aprillil viis 4.b klass koos õpetajaga asjad ise Karupesa hotelli. Meid võtsid vastu nii lapsed kui täiskasvanud ukrainlased. Suur oli nii andmis- kui saamisrõõm. Neljandikud olid rahul, et said natukegi aidata, ja uskusid, et väikestel vapratel ukrainlastel on nende annetatud asjadega tore joonistada ja meisterdada.

Tiie Jaaniste, 4.b klassijuhataja