Eesti Vabariik 106!

Üritused Uudised

Meie kool tähistas vabariigi aastapäeva piduliku aktusega 23. veebruaril. Kõlas palju ilusat muusikat nii mudilaskoori, lastekoori kui ka kvarteti esituses. Enda kõne pidas ka kooli õpilane Martin Mõttus. Ette kanti kaks luulekava ning elamuse pakkus rahvatantsijate „Vingerpolka”. Kauni sünnipäevaõnnitluse andis edasi Otepää Gümnaasiumi direktor Maire Murumaa ning oma tervituse tegi ka Vallavolikogu esimees Rein Pullerits.

Olen tänulik kõikidele, kes andsid oma panuse kontsert-aktuse õnnestumisele!

Kallis kodumaa- sina, mina ja nemad- meie kõik, kes me siin elame. Ärme mõtle oma maale ainult siis, kui on tema sünnipäev. Mõtleme temale ka siis, kui on argipäevad. Hoolime tema inimestest, üksteisest. Ootame siis sellel igatsust täis maal- Eestimaal, et elaksime üle talved, kogudes mõtteid koduukselt päikeseloojangut vaadates homse ilusa elu jaoks…

💙 Palju õnne, kallis Eestimaa!