Edukad rahvastepallurid!

Reedel, 14.aprillil toimusid Valga Spordihallis Valgamaa linnakoolide algklasside rahvastepalli võistlused. Osalesid 4 kooli  2.-4. klasside võistkonnad. Väga põnevates ja tasavägistes mängudes saavutasid meie kooli võistkonnad järgmised kohad:

II KOHT

3. klassi tüdrukud: Marily Anderssoo, Kristi Toom, Kerli Tinno, Annamai Must, Liis Uudeberg, Pauliine Elissaar, Iti Kruuse, Anette Marta  Marii Viks.

2. klassi poisid: Sten Ladva, Remy Klopets, Siim-Erik Iir, Lennart Loode, Pärt Meelis Merimaa, Oliver Aader, Gregor Hausenberg, Hendrik Jurken.

III KOHT

4. klassi poisid: Märten Mätas, Hendrik Liivamägi, Jakob Ani, Ranno Januškevitš, Märt Urm, Germo Soots, Matthias Tammekivi, Karl Henri Kikkas.

3. klassi poisid: Karl Kasemets, Georg Kasemets, Richard Moros, Joonas Jüris, Evert Lepik, Patrick Paavo, Hans Gustav Kuusik, Juss Pikkor

Tublid olid ka 2. klassi tüdrukud: Andriana Hiis, Saara Kuusik, Rosanna Väärsi, Greeteliis Ilves, Sofia Eleanor Suvi, Kitrin Peetrik, Mia Maarika Mollok, Lydia Arro

Suur tänu meie kooli esindanud õpilastele!

Kehalise kasvatuse õpetajad