Barbied ja superkangelased

Aprillikuu viimasel kuupäeval toimus kostüümipidu algklassiõpilastele. Peole olid tulnud superkangelased ning Barbied.

Kõik kostümeeritud osalejad said ennast jäädvustada fotoseina taustal. Seejärel oli tüdrukutel võimalus katsetada meikimisoskusi ja poisid said näidata, kui osavad on nad näomaalingute tegemises. Tüdrukute ja poiste tehtud töid saab vaadata algklasside maja II korrusel.

Kuna ükski pidu ei möödu tantsuta, siis nii poisid kui ka tüdrukud said oma tantsuoskust näidata erinevate muusikate saatel.

Tänapäeval ei kohta vist ühtegi last, kes ei veedaks aega televiisori taga. Sellelgi peol olid kohal reklaamieksperdid. Nendel tuli arvata, missugust toodet või firmat reklaamitakse. Näiteks „Sinu kaagutamine kõlab tuttavalt“ või „Maitse Lõuna-Eestit“. Viktoriini käigus selgus, et eksperdi töö ei olegi kõige lihtsam.

Lisaks telereklaamidele tuli peost osalejatel nuputada, missugusele loomale hääl kuulub. Kõige keerulisem oli õpilastel ära arvata eesli, papagoi, tuvi ja nahkhiire häält.

Iga peo juurde kuulub kindlasti ka tort. Nii saidki peost osavõtjad meisterdada endale tordilõigu. Kõikidel klassidel valmisid omanäolised tordid. Imelised tordid on välja pandud I korruse aknalaudadele.

Kuid on, et kord iga pidu saab otsa… (H. Käo).

Aitäh kõikidele osalejatele meeleoluka panuse eest!

Triin Rehk ja Tiie Jaaniste
klassiõpetajad