Alternatiivtegevused koolis

Sellel nädalal oli 1.-5. klasside õpilastel võimalus osaleda kooli poolt organiseeritud alternaviitegevustes.
Esmaspäev algas sportlikult. Õpilased said läbida kooliaias paigaldatud põnevat takistusrada kehalise kasvatuse õpetaja Maive Pullese ja huvijuht Kervin Kulli juhendamisel. Pärast seda viis kooli meditsiiniõde Katrin Karus spordihoone konverentsiruumis läbi esmaabialase koolituse.

Teisipäeval oli õpilastel võimalus kooliaias taas läbida takistusrada, aga seekord jalgrattal. Lisaks sellele hoolitses kunstiõpetaja Ave Kruusmaa õpilaste käeliste tegevuste ja loomingulise eest. Õpilased said koolihoovis maalida lillesid, seejärel voolida põnevaid asju keraamikatunnis ning energiat maandada liikumismänguga. Päeva lõpus toimus keraamikatund õpetajatele, mida juhendas Ave Kruusmaa.

Kolmapäeval toimus koolihoovis tänavareketi tutvustus ja tantsuhuvilistel oli võimalus 45 minutit tantsida kooli aulas Just Dance parimate palade saatel.

Neljapäeval ja reedel oli võimalus taas tantsida Just Dance laulude saatel ning lisaks sellele said huvilised õpetaja Peeter Mändla juhendamisel valmistada vibusid.

Kokkuvõttes oli tore nädal ning kiidame kõiki asjaosalisi alustades õpilastest kuni õpetajateni välja!
Tegevusi viisid läbi: Maive Pulles, Katrin Karus, Kerri Rauk, Ave Kruusmaa, Peeter Mändla, Kervin Kull

Nädala tegevustest kokku pandud video on siin: https://youtu.be/RWvedGtqoRw

Kervin Kull, huvijuht