Ajalooviktoriini tulemused

Eesti Vabariigi 100. aastapäevale pühendatud ajalooviktoriinist, mis oli 23. aprillist kuni 04. maini avatud QR-koodi mänguna, võttis osa 16 õpilast ja 2 õpetajat. Tunnustust pälvivad kõik osalejad, eriti need, kes vastasid kõigile 40 küsimusele, mille iga vastus tuli ajalooplakatilt leida ja eraldi sisestada. Tulemused selgitasime välja vanuseastmeti.

5.-6. klassi arvestuses tuli võitjaks Alexander Kapp, II koht kuulub Kevin Nigolile ja III koha sai Fred Järv. Kõik nad on 6.b klassi õpilased.

7.-9. klassi arvestuses võitis Romek-Andreas Reigo ning II koha pälvis Mattias-Marek Maranik. Mõlemad on 9.b klassist.

Gümnaasiumiõpilaste arvestuses said võrdse maksimumilähedase tulemuse  ning jäid I-II kohta jagama 11.b klassi õpilased Ronek Jäär ja Taavi Tiisler.

Õpetajatest osalesid ja saavutasid suurepärase tulemuse Mariana Naaber ja Ülle Kümmel, kel maksimumpunktidest jäi puudu vaid üks punkt.

Võistluse üldvõitja on ROMEK-ANDREAS REIGO, kes õpilastest saavutas kõige kõrgema punktisumma – 42 punkti (43 oli maksimum).

Eraldi tõstame esile 6.b klassi, kes osales peaaegu täies koosseisus. Täname Kaidi Palmistet abi eest viktoriini tehnilisel ettevalmistamisel. Võitjate autasustamine toimub õppeaasta lõpus.

Õnnitlevad ja kiidavad

ajalooõpetajad Heivi Truu ja Kaja Raud