Ajaloo-olümpiaadi väga head tulemused

10. veebruaril toimus Otepää Gümnaasiumis ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor, kus osales meie koolist 15 õpilast. Põhikooli arvestuses saavutas 7.a klassi õpilane Linda Piirimäe II koha; Uku Sau 8.b klassist sai 4. koha, Veronika Maide 9.a klassist sai I koha ning Susann Vahrušev 9.a klassist jagas II-III kohta.

Gümnaasiumi arvestuses sai I maailmasõja teemal I koha Marit Maribel Pulles 10. klassist ning 4. koha Enelin Terav samuti 10. klassist. Eesti ajaloo teemal saavutas II koha 12. klassi õpilane Jaagup Hinn.

Kiidame osaluse eest järgmisi õpilasi: Fred Järv, Kaspar Veere, Janser-Jax Lang, Carl Andre Wulff, Karl Martin Raid, Helen Hein, Mia Pakkanen, Romek-Andreas Reigo, Mattias-Marek Maranik.

Palju õnne ning jõudu ja edu!

Ajalooõpetajad Kaja Raud ja Heivi Truu