2.a ja 2.b klass uurisid seeni

September oli meie koolis looduse- ja teaduskuu. Selle raames võtsid 2.a ja 2.b klass ette seeneretke koos Margit Turbiga.

Oma retke alustasime kooli juurest ning matkasime läbi Apteekrimetsa Otepää Looduskeskuse poole. 2.a klass sai matkata läbi kerge vihmasaju, mis tegi retke veelgi toredamaks. 2.b klassil oli ilus päikesepaisteline, kuid päris jahe sügishommik. Oma teekonnal leidsime igasuguseid huvitavaid seeni, mis loodusmajja kaasa võtsime. Meie juhendaja rääkis, milliseid seeni tohib süüa ja milliseid mitte. Läbi vahva puslemängu saime teada palju põnevat ka loomade kohta, kellele seen on elupaigaks või kes seeni süüa armastavad. Looduskeskuses uurisime oma leitud seeni mikroskoobiga. Hämmastav, millised mustrid on seenel, kui teda lähemalt vaadata!

Kõigile meeldis väga see õues õppimise päev!

2.a ja 2.b õpetajad Kaire Ojavee ja Kätlyn Rudissaar