Meie koolis on palju tublisid noori matemaatikuid

2. veebruaril 2022 toimus 7.-12. klasside matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, kus osales Valgamaalt 77 õpilast 9 koolist. Võistlust korraldas Tartu Ülikooli teaduskool.
7. klasside arvestuses osalesid meie koolist Helena Elmet (7.b), kes saavutas Valgamaal V koha ja temast 1 punkti kaugusele jäi Mate Mändmets (7.a), kes saavutas VI koha.
9. klasside arvestuses osales meie koolist 9.b kl õpilane Morten Oscar Orussaar, kes saavutas oma vanuserühmas II koha.
Gümnaasiumiastmes võttis olümpiaadist osa 12. kl õpilane Uku Sau, kes saavutas12. klasside arvestuses V koha.

11. märtsil 2022 toimus 4.-6. klasside matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor. Osavõtjaid oli Valgamaalt kokku 84. Olümpiaadi korraldas Eesti Matemaatika Selts.
4. klasside arvestuses võttis olümpiaadist osa 31 võistlejat, kellest Otepää Gümnaasiumi 4.b klassi õpilane  Reinhold Kalda jäi punktiarvestuses jagama II-III kohta.
5. klasside arvestuses osales olümpiaadil 34 õpilast, kellest meie kooli 5.a  klassi õpilane Jakob Pirnipuu saavutas Valgamaal võiduka I koha.
6. klasside arvestuses osales 19 õpilast, kellest 6.b klassi õpilane Laura Pirnipuu jäi jagama IV-V kohta

Tublid olid veel Karolin Kõivisto (4.a), Ann-Marii Mets (4.b), Henry Petolai (4.a), Oskar Ruukel (4.a), Joosep Sakkis (4.a), Teele Uudeberg (5.a), Matis Mändmets (5.b), Gert Ong (5.b), Maria Raud (6.a), Andra Arulaan (6.b).

31. märtsil 2022 toimus ülevabariigiline matemaatikavõistlusmäng Känguru, millest võttis osa  kokku 21 602 õpilast 382 koolist. Omavahel võisteldi 6 erinevas vanuserühmas 1.-12. klassini. Meie koolist osales 64 matemaatikahuvilist, kellest oma kooli tublimad igas vanuserühmas olid
1.-2. kl (pre-ekolier) Liis Uudeberg (2.a)
3.-4. kl (ekolier) Sebastian Ani  (4.a)
5.-6. kl (benjamin) Jakob Pirnipuu (5.a)
7.-8. kl (kadett) Helena Elmet (7.b)
9.-10. kl (juunior) Martin Mõttus (10. kl)
11.-12. kl (student) Uku Sau (12. kl)

Täname osavõtjaid ja õnnitleme võitjaid!

Matemaatikaõpetajad